Programa „Šeimų draugystė“

Bičiuliai, 

pradedame naują, Vilniaus arkivyskupijos parapijų bendruomenių ir „Caritas“ programą „Šeimų draugystė“. Kviečiame Jus tapti Ukrainos šeimų bičiuliais!

Programos tikslas: mūsų žmonėms – asmenims ar šeimoms – susidraugauti su čia apsistojusiais nuo karo pabėgusiais ukrainiečiais. Ir kartu veikti tai, ką paprastai veikia draugai: kartais pasikviesti pietų, eiti drauge pasivaikščioti,  švęsti šventes, lankytis renginiuose, ekskursijose, galbūt – šokio, kalbų pamokose, ar Šv. Mišiose.

Mes ieškome tokių šeimų (asmenų), kurie norėtų bendrauti su ukrainiečiais, o „Caritas“ ieškos (jau rado, ir gana daug) ukrainiečių šeimų (asmenų), kurie norėtų su lietuviais draugauti.

Kviečiame prisidėti, jei jaučiate kad norite dalintis savo laiku, dėmesiu, meile su stokojančiu artimu. Abejojate, ar turite viso to pakankamai? Būkite tikri, kaip sako mūsų kunigas Algirdas, dalyba yra geriausia daugyba :).

„Šeimų draugystės“ programos dalyviams – lietuvių šeimoms – pirmiausia bus surengti mokymai, o vėliau kviesime visas šeimas į bendrus renginius, ekskursijas, vasarą – į susitikimus prie Ramintojos.

Marijos radijo laida apie Šeimų draugystę („Ką daryti?“ 2022 10 27)

Užpildykite šią anketą. Joje nurodytais kontaktais – telefonu, elektroniniu paštu – su Jumis susisieksime dėl tolesnių veiksmų.

Anketą rasite → https://bit.ly/Ramintoja-Ukraina-Seimos

Su meile,
Šeimų draugystės mamos Ramintojoje
Audra ir Rūta

https://bit.ly/Ramintoja-Ukraina-Seimos