Alfa

Evangelizacijos kursas pradedantiesiems. Tai galimybė kalbėtis apie didžiuosius klausimus – gyvenimą, mirtį ir prasmę. Kursas skirtas visiems – tikintiems ir netikintiems, jauniems ir pagyvenusiems, norintiems geriau pažinti krikščionybę ir jos tiesas.

12 susitikimų, kuriuose

  • PRANEŠIMAI ir DISKUSIJOS neformalioje aplinkoje
  • PAŽINTIS su pamatinėmis krikščionybės vertybėmis
  • ATSAKYMŲ PAIEŠKOS  į svarbiausius tikėjimo klausimus

Vyksta kasmet, rugsėjo–gruodžio mėnesiais

Ketvirtadienio vakarais – 19.00–21.00 val., 12 susitikimų. Neatsiejama ALFA kurso dalis – lapkričio mėnesį rengiamas  Šventosios Dvasios Savaitgalis (Išvažiuojamasis, nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio pietų,  su nakvyne)

2022 m.

  • Šiemet ALFA kursas prasideda spalio 6 d.
  • Šventosios Dvasios Savaitgalis planuojamas lapkričio 11–13 d.
  • Registracijos į ALFA 2022 anketa ~ https://bit.ly/Ramintoja_ALFA_2022

Kontaktai  pasiteiravimui

Alfa kursai davė ir „drėbtelėjo“. Gavau, ko mažiausiai tikėjausi ar visai nesitikėjau. Tas vidinis perversmas kuris įvyko – nežinau nei kur, nei kaip – tiesiog jauti širdimi ir negali nusakyti žodžiais. Ačiū visai ALFA KOMANDAI

Raminta

Apžvelgus šių metų įvykius suprantu, kad Alfa kursas – tai geriausia, kas šiemet yra įvykę. Ačiū, visiems, kad buvote, esate, būsite…Linkiu visiems Dievo vedimo ir augimo, kartu su kūdikėliu Jėzumi

Jūratė

Alfa kurso dėka pradėjau savo krikščionišką dvasinę kelionę, patyriau Šventosios dvasios prisilietimą, Dievo artumą, pamačiau kitomis akimis Bažnyčią, patyriau, išjaučiau, kas yra šv. Mišios, išpažintis, komunija, malda.

Inga

Alfa kurso dėka naujai pažinau katalikiškąją tradiciją. Jaučiu kaip pradėjau keistis. Galbūt galiu net pasakyti, kad patyriau širdies perkeitimą. Susitaikiau su savo praeitimi, Jaučiu daugiau dėkingumo ir ramybės kasdienybėje, daugiau pasitikėjimo ateitimi. Širdyje atsirado troškimas skirti laiko kasdieniniai maldai, dalyvauti sekmadienio mišiose bažnyčioje, pradėti dalyvauti savanoriškoje veikloje.

Vaida

Susisiekite su mumis

Parašykite mums! Stengsimės atsakyti į Jūsų klausimus.

Don't forget to set alt text.