Pastarųjų mėnesių darbai prevencijos srityje

Norime pasidalinti, ką nuveikėme prevencijos srityje pirmąjį pusmetį.

  • Kartu su Lietuvos policijos departamentu organizavome Jaunųjų policijos rėmėjų prevencijos ambasadorių forumą, vedėme interaktyvius kūrybinius mokymus prekybos žmonėmis prevencijos tema policijos bendruomenių pareigūnams, Šalčininkų Jano Sniadeckio ir Paberžės raj. Verdenės gimnazijų moksleiviams bei socialiniams darbuotojams, taip pat Alytaus kolegijos studentams ir dėstytojams.
  • Ramintojos bažnyčioje vyko renginys apie atsakingos lyderystės vaidmenį prevencijoje telkiant ir įgalinant bendruomenę.

Būtina ieškoti naujų prevencijos formų, kad jos paliestų žmogų, o ypač jaunąją kartą, per asmeninę patirtį. Sužaidybinti, įtraukiantys mokymai, modeliuojantys galimas situacijas, padeda įsivaizduoti save skirtinguose vaidmenyse ir ieškoti sprendimų žvelgiant iš įvairių perspektyvų. Tokiu būdu situacijos priartinamos prie realaus kasdienio gyvenimo, jos tampa aktualios ir apčiuopamos, – sako VšĮ „Ramintoja” vadovė Vilma Popovienė.

Dalyvių mintys:

http://www.sniadeckio.salcininkai.lm.lt/…

Veiklos finansuojamos iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų.

Atkreipiame dėmesį, kad 24 / 7 veikia nemokama pagalbos linija nukentėjusiems ar norintiems pranešti apie galimą prekybą žmonėmis + 370 616 91119. Skambinant iš užsienio) LT / RU / EN.

Daugiau informacijos apie prekybą žmonėmis, statistinius duomenis bei dokumentinę medžiagą rasite -> https://stop-trafficking.lt/prekyba-zmonemis/

Informaciją rasti galite ir socialiniame tinkle Facebook.