Pirmoji Lyderystės diena Ramintojoje

Lyderystės diena Ramintojoje – tai Misijos komandos organizuojamas bendruomenės renginys, skirtas tiems, kurie palydi kitus tikėjimo kelionėje:  Ramintojos grupelių moderatoriams, Alfa kurso komandai, tarnysčių vadovams. 
Pirmą kartą Lyderystės diena vyko šių metų paskutinį gegužės šeštadienį ir nuo šiol bus organizuojama reguliariai. 
Kadangi, kaip sako kunigas Algirdas, geriausia daugyba yra dalyba, apie šią dieną norime papasakoti remdamiesi pačių dalyvių liudijimais.


KAS LABIAUSIAI PALIETĖ DALYVAUJANT LYDERYTĖS DIENOJE?


lydėjo jausmas, jog yra aišku, kur bendruomenė nori nukeliauti ir ką turime daryti, kad judėtume šio taško link. Aišku, konkretu ir atvira”.
EDVINAS

Prieš metus nebūčiau net įsivaizdavusi, kad bažnyčia gali turėti savo viziją bei rengti tokį vizijos renginį kaip Lyderystės diena. Dabar suprantu, kad tai yra labai svarbi Evangelizacijos ir Jėzaus mokinystės kelio dalis. Dar kartą įsitikinau, kad Ramintoja yra meilė, šviesa, pilna šv. Dvasios, Viešpaties globos ir vedimo”.
JUSTINA

Tikrai didelis džiaugsmas matyti stiprėjančią Ramintojos komandą. Gera prisiliesti prie Ramintojos vizijos, tikra gyvybe pulsuojančios ir mūsų širdyse. Įdomu buvo mąstyti apie Bažnyčios tendencijas ir Ramintoją jų kontekste. Pasidžiaugėme, kad esam jauni širdyse, nes daug kas atliepė Z kartos požiūryje. Ačiū už beveik Niagaros krioklį minčių apie mokinystės kelią – tikrai bus atgaiva Ramintojos mokinystės piligrimams. Ačiū už asmeninius liudijimus –  labai giliai palietė jų tikrumas. Autentiškumas drąsina”.
RŪTA

Nenustoju kontempliuoti autentiškumo. Kaip rašoma žodyne “autentiškas” – atitinkantis tikrąjį, tikras, paremtas pirmuoju šaltiniu. Ir tegul būna palaiminta kiekviena mokinystės siena ar dykuma, vedanti į tyresnį Dievo atspindį”. INDRĖ


“Labiausiai atliepia bendrystė, tas pats žvilgsnis į bendrą tikslą, degančios akys, nuoširdumas. Dėkingas už kvietimą eiti kartu”.
ARŪNAS

Išgirdau tai, kad Ramintojai reikia mūsų: mūsų rankų, protų, atvirų širdžių ir gal šiek tiek drąsos… Esu dėkingas, kad galiu keliauti kartu, būti šios bendruomenės dalimi ir už aiškiai nurodytą kryptį. Per Lyderystės dieną pragaruose buvo didžiulė panika 😂”
JANAS

Bažnyčia yra ne institucija ir ne žmonių organizacija, o Kristaus kūnas, nuotaka. Mokinystės tikslas aiškus – tapti panašiu į mūsų Mokytoją ir savo gyvenimu liudyti Kristų. Ir visiems pasiekti išganymą, amžinąjį gyvenimą! Nei daug, nei mažai, tam prireiks viso gyvenimo, bet kartu mes jėga ir Šeima, ir vieni kitiems padėsime!”
LILIJA