Skirkite 1,2 % GPM – Ramintojai

Skirkite 1,2 % GPM – Ramintojai. Mieli Bičiuliai, kartą per metus galite skirti dalį (iki 1,2 proc.) savo jau sumokėto savo Gyventojų Pajamų mokesčio (GPM) vienai ar kelioms, gauti paramą teisę turinčioms įstaigoms, kurių veikai pritariate.
Kviečiame Jus ir šiais metais skirti 1,2 % savo GPM Ramintojai.
Mūsų misija – kurti gyvą, augančią ir klestinčią bažnyčią, gyvenančią Kristaus mokinystėje.

Kaip skirti 1,2 % GPM VšĮ „Ramintoja“?

  • Junkitės prie EDS / e-deklaravimo sistemos internetu Jums patogiu būdu (per banką, VMI ar elektroninį parašą). Tai galite padaryti ČIA. (https://deklaravimas.vmi.lt)
  • Viršuje, meniu juostoje spaudžiate blokelį DEKLARAVIMAS
  • Kairiajame meniu išsirinkite „Pildyti formą“ ir atsidariusiame lange – „Prašymas skirti paramą“.
  • Jeigu dar nesate šios formos pildę internetu, pasirinkite „Pildyti naują formą“. Laukelyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“. Jeigu jau esate šią formą pildę internetu, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“.
  • Gavėjo paieškos laukelyje įrašykite gavėjo duomenis 

VšĮ „Ramintoja“
Kodas: 304787926
Sąskaita: LT187300010154667105
Adresas: Savičiaus g. 15, LT-01127 Vilnius
el. paštas: info@ramintoja.lt

Svarbu: deklaruoti pajamas galite tik iki šių metų gegužės 2 dienos ir tik elektroniniu būdu.

🔸 Jei kyla klausimų, rašykite info@ramintoja.lt

🙏 Jaukiame ir šiltame Ramintojos glėbyje aukime drauge Kristuje!

Taip pat, papildomai, 0,6 proc. GPM galite skirti Lietuvos krikščionių darbuotojų profesifnę sąjungą.
Kodėl verta tai daryti?

Laisvė nėra savaiminis dalykas. Tai yra nuolatinis apsisprendimas. Abejingumas ir baimė net ir labiausiai išsivysčiusias bendruomenes ne kartą nuvedė į diktatūrą ir sąžinės bei tikėjimo laisvės suvaržymą. Krikščionių profsąjungos tikslas yra telkti visus Kristaus mokinius, kuriems rūpi, kad niekas nebūtų persekiojamas ar žeminamas dėl tikėjimo Kristumi. Norint pasiekti efektyvų ir tvarų rezultatą reikalingi resursai. Tiek žmogiškieji, tiek finansiniai. Gal ne kiekvienas gali tapti aktyviu krikščionių profsąjungos nariu, bet kiekvienas dirbantis gali skirti dalį nuo savo pajamų mokesčio profsąjungos veiklai. Daugelis žino, kad galima skirti 1,2% kokiai nors nevyriausybinei organizacijai ar parapijai(pavyzdžiui RAMINTOJAI:), bet nedaugelis žino, kad galima skirti PAPILDOMUS 0,6% tik kuriai nors iš profsąjungų. Sutelkime savo jėgas dėl tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvės. Užauginkime drauge stiprią ir brandžią krikščionių profsąjungą. Tu niekada nevaikščiosi vienas Kristuje.

Kunigas Algirdas Toliatas

Kaip paremti Krikščionių profsąjungą, rasite ČIA

Plačiau skaitykite čia: https://krikscioniuprofsajunga.lt/siu-metu-06-proc-gpm-parama-skirsime-finansinio-fondo-telkimui/